Inloggen
home > homepage > commissies

COMMISSIES

 

Binnen de VvR bestaan er drie commissies.

 


TechCom

Deze commissie overlegt met SIDN over de technische aspecten van domeinnaamregistratie.

 

Xander Slootweg 

Voorzitter

xander@verenigingvanregistrars.nl

 

 

Remco Boom

rab@rsquare.nl

Kees Monshouwer

mind@monshouwer.eu

Wido Potters

wido@bit.nl

Siemen Roorda

siemen@openprovider.nl

Robin Geuze

robing@transip.nl

 

 

                   

Patrick van der Linden 

patrick.van.der.linden@hosting2Go.nl

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

MarCom

Deze commissie spreekt met SIDN over het marketing en communicatiebeleid.

 

Robert Verboon

Voorzitter

robert@verenigingvanregistrars.nl

 

Patrick Brouwer

info@mijnhostingpartner.nl

Bas Schouten

bschouten@hostnet.nl

Martijn Kamphuis

martijn@verenigingvanregistrars.nl

Peter de Wit

peter@vevida.com

 

Jeroen Wolsink

jwolsink@antagonist.nl

Ivo van Soest

van.soest@sonexo.nl

 

   

 

JurCom

Brengt advies uit over juridische aspecten rondom domeinnaamregistratie.

 

Margreth Verhulst

Voorzitter

margreth@verenigingvanregistrars.nl

 

Jaime Boogaers

jaime.boogaers@just-right.eu

Peter Dost

​p.dost@novagraaf.nl

Raoul van de Laak

r.vandelaak@ictrecht.nl

 

Silvia Hofkamp

 silviahofkamp@branchepartners.nl