Inloggen
home > homepage > commissies

COMMISSIES

 

Commissie Techniek

Deze commissie overlegt met SIDN over de technische aspecten van domeinnaamregistratie.

Specifieke dossiers die door de commissie techniek worden behandeld:

  • Service level statement
  • DNSSEC

Remco Boom

rab@rsquare.nl

 

 

Tim Boormans

info@directwebsolutions.nl

 

 

Ewout de Graaf

ewout@verenigingvanregistrars.nl

 

Kees Monshouwer

mind@monshouwer.eu

 

Wido Potters

wido@bit.nl

 

 

 

Xander Slootweg

x.slootweg@todayconcepts.com

 

Commissie Marcom

Deze commissie spreekt met SIDN over het marketing en communicatiebeleid.

Dossiers die deze commissie behandelt zijn:

  • Reseller in de WHOIS

Patrick Brouwer

info@mijnhostingpartner.nl

 

 

Berend van Dalfzen

berend.vandalfzen@firstfind.nl

 

Pieter de Haer

p.dehaer@previder.nl

 

Martijn Kamphuis

martijn@verenigingvanregistrars.nl

 

Robert Verboon

robert@goedemiddag.nl

 

Peter de Wit

peter@vevida.com

 

 

 

 

 

Juridische commissie

Brengt advies uit over juridische aspecten rondom domeinnaamregistratie.

Dossiers die deze commissie behandelt zijn:

  • Quarantainebeleid
  • Wet van Dam

 

Jaime Boogaers

jaime.boogaers@just-right.eu

 

Peter Dost

​p.dost@novagraaf.nl

 

Flip Keijzer

flip@verenigingvanregistrars.nl

 

Daan Kramer

d.kramer@ictrecht.nl

 

Coen Vermeulen

coenvermeulen@branchepartners.nl

 

Arthur Zonnenberg

azonnenberg@hostnet.nl