Inloggen
home > homepage > commissies

COMMISSIES

 

Binnen de VvR bestaan er drie commissies.

 


TechCom

Deze commissie overlegt met SIDN over de technische aspecten van domeinnaamregistratie.

Pim Effting

Voorzitter

pim@verenigingvanregistrars.nl


Remco Boom

rab@rsquare.nl


Kees Monshouwer

mind@monshouwer.eu


Wido Potters

wido@bit.nl


Xander Slootweg

x.slootweg@todayconcepts.com


Robin Geuze

robing@transip.nl


Siemen Roorda

siemen@openprovider.nl


 

 

MarCom

Deze commissie spreekt met SIDN over het marketing en communicatiebeleid.

 

Robert Verboon

Voorzitter

robert@verenigingvanregistrars.nl


Patrick Brouwer

info@mijnhostingpartner.nl


Pieter de Haer

p.dehaer@previder.nl


Martijn Kamphuis

martijn@verenigingvanregistrars.nl


 

Peter de Wit

peter@vevida.com



Jeroen Wolsink

jwolsink@antagonist.nl


Ivo van Soest

van.soest@sonexo.nl


 

 

 

JurCom

Brengt advies uit over juridische aspecten rondom domeinnaamregistratie.

 

Margreth Verhulst

Voorzitter

margreth@verenigingvanregistrars.nl


Jaime Boogaers

jaime.boogaers@just-right.eu


Peter Dost

​p.dost@novagraaf.nl


Raoul van de Laak

r.vandelaak@ictrecht.nl


Coen Vermeulen

coenvermeulen@branchepartners.nl


Vacature