Inloggen
home > homepage > commissies

COMMISSIES

 

Binnen de VvR bestaan er drie commissies.

 


TechCom

Deze commissie overlegt met SIDN over de technische aspecten van domeinnaamregistratie.

 

Remco Boom

rab@rsquare.nl


Tim Boormans

info@directwebsolutions.nl


Ewout de Graaf

ewout@verenigingvanregistrars.nl


Kees Monshouwer

mind@monshouwer.eu


Wido Potters

wido@bit.nl


Xander Slootweg

x.slootweg@todayconcepts.com


 

MarCom

Deze commissie spreekt met SIDN over het marketing en communicatiebeleid.

 

Patrick Brouwer

info@mijnhostingpartner.nl


Berend van Dalfzen

berend.vandalfzen@firstfind.nl


Pieter de Haer

p.dehaer@previder.nl


Martijn Kamphuis

martijn@verenigingvanregistrars.nl


Robert Verboon

robert@goedemiddag.nl


Peter de Wit

peter@vevida.com



Jeroen Wolsink

jwolsink@antagonist.nl


 

JurCom

Brengt advies uit over juridische aspecten rondom domeinnaamregistratie.

 

Jaime Boogaers

jaime.boogaers@just-right.eu


Peter Dost

​p.dost@novagraaf.nl


Flip Keijzer

flip@verenigingvanregistrars.nl


Coen Vermeulen

coenvermeulen@branchepartners.nl


Arthur Zonnenberg

azonnenberg@hostnet.nl