Arrow Right Terug naar het overzicht

SIDN maakt podcast over het ontstaan van .nl

Banner Image

Dit jaar bestaat het .nl-domein 35 jaar. Om dat te vieren is SIDN in de geschiedenis van ons nationale domein gedoken. Hoe ontstond het idee voor .nl? En wie speelden er allemaal een rol in het ontstaan en de ontwikkeling ervan? In een vierdelige podcastserie wordt het verhaal achter .nl verteld: van het prille begin in 1986 tot aan toekomstige digitale vraagstukken. Deze week is de eerste aflevering van de podcastserie met als titel ‘De geruisloze oerknal’ gelanceerd. Benieuwd naar deze podcast? Luister aflevering 1:

Begin 2022 worden de andere drie delen uit de serie live gezet. En ben je ook trots op het .nl-domein? Het is natuurlijk mogelijk om deze podcastserie te delen via je eigen kanalen.

Onze laatste berichten

Nieuws Arrow Right
Dag van de Domeinnaam 2022

Nieuws

.

21 september 2022

Terugblik op geslaagde Dag van de Domeinnaam!
Verder lezen Arrow Right

Nieuws

.

31 augustus 2022

Je beveiliging is zo goed als je zwakste schakel
Verder lezen Arrow Right

Nieuws

.

24 augustus 2022

Duik in de duistere wereld van hackers
Verder lezen Arrow Right