Arrow Right Terug naar het overzicht

SIDN maakt podcast over het ontstaan van .nl

Banner Image

Dit jaar bestaat het .nl-domein 35 jaar. Om dat te vieren is SIDN in de geschiedenis van ons nationale domein gedoken. Hoe ontstond het idee voor .nl? En wie speelden er allemaal een rol in het ontstaan en de ontwikkeling ervan? In een vierdelige podcastserie wordt het verhaal achter .nl verteld: van het prille begin in 1986 tot aan toekomstige digitale vraagstukken. Deze week is de eerste aflevering van de podcastserie met als titel ‘De geruisloze oerknal’ gelanceerd. Benieuwd naar deze podcast? Luister aflevering 1:

Begin 2022 worden de andere drie delen uit de serie live gezet. En ben je ook trots op het .nl-domein? Het is natuurlijk mogelijk om deze podcastserie te delen via je eigen kanalen.

Onze laatste berichten

Nieuws Arrow Right

Nieuws

.

23 mei 2024

Webinar op 4 juni: Nieuw DRS voor .nl
Verder lezen Arrow Right

Nieuws

.

4 maart 2024

Reactie VvR bestuur op SIDN besluit het .nl Domein Registratie Systeem naar Amazon Web Services (AWS) te migreren
Verder lezen Arrow Right

Nieuws

.

20 oktober 2023

Reserveer je plek: Netwerkdiner aan boord van SS Rotterdam
Verder lezen Arrow Right