Arrow Right Terug naar het overzicht

Gratis IPv6 academy praktijkdagen!

Banner Image

Wil je aan de slag met IPV6? Meld je dan nu aan voor de gratis Academy praktijkdagen over IPv6!

Het invoeren van een AAAA-record is misschien geen rocket science meer, maar ken jij alle ins en outs over dual-stack? Of reverse DNS bij IPv6? En weet je hoe je IPv6 moet activeren voor e-mail en control panels? En hoe zit het dan met firewallbeheer? Om deze en meer vragen te beantwoorden, bieden we je een praktische workshop aan, verzorgd door 2 experts (Wido den Hollander en Pim Effting) met erg veel ervaring in de implementatie van IPv6 bij hun hostingbedrijven.

Wat krijg je?
Deze workshop bestaat uit een geheel verzorgde trainingsdag, inclusief lunch. Je krijgt een theoretische verdieping van het protocol en je gaat op deze dag ook echt aan de slag met IPv6. Hands-on dus!

Data en locatie
Op 15, 16 of 22 juni van 10.00 tot 16.00 uur op het SIDN-kantoor in Arnhem.

Wat kost dat?
Helemaal niks! De VvR en SIDN bieden deze praktijkdagen gratis aan voor .nl-registrars. Er zijn per registraraccount 2 plekken beschikbaar.

Meld je nu snel aan, want er is slechts beperkt plek.
Voor meer informatie en aanmelden: sidn.nl/over-sidn/sidn-academy-over-ipv6

Onze laatste berichten

Nieuws Arrow Right

Nieuws

.

23 mei 2024

Webinar op 4 juni: Nieuw DRS voor .nl
Verder lezen Arrow Right

Nieuws

.

4 maart 2024

Reactie VvR bestuur op SIDN besluit het .nl Domein Registratie Systeem naar Amazon Web Services (AWS) te migreren
Verder lezen Arrow Right

Nieuws

.

20 oktober 2023

Reserveer je plek: Netwerkdiner aan boord van SS Rotterdam
Verder lezen Arrow Right