Arrow Right Terug naar het overzicht

Gratis IPv6 academy praktijkdagen!

Banner Image

Wil je aan de slag met IPV6? Meld je dan nu aan voor de gratis Academy praktijkdagen over IPv6!

Het invoeren van een AAAA-record is misschien geen rocket science meer, maar ken jij alle ins en outs over dual-stack? Of reverse DNS bij IPv6? En weet je hoe je IPv6 moet activeren voor e-mail en control panels? En hoe zit het dan met firewallbeheer? Om deze en meer vragen te beantwoorden, bieden we je een praktische workshop aan, verzorgd door 2 experts (Wido den Hollander en Pim Effting) met erg veel ervaring in de implementatie van IPv6 bij hun hostingbedrijven.

Wat krijg je?
Deze workshop bestaat uit een geheel verzorgde trainingsdag, inclusief lunch. Je krijgt een theoretische verdieping van het protocol en je gaat op deze dag ook echt aan de slag met IPv6. Hands-on dus!

Data en locatie
Op 15, 16 of 22 juni van 10.00 tot 16.00 uur op het SIDN-kantoor in Arnhem.

Wat kost dat?
Helemaal niks! De VvR en SIDN bieden deze praktijkdagen gratis aan voor .nl-registrars. Er zijn per registraraccount 2 plekken beschikbaar.

Meld je nu snel aan, want er is slechts beperkt plek.
Voor meer informatie en aanmelden: sidn.nl/over-sidn/sidn-academy-over-ipv6

Onze laatste berichten

Nieuws Arrow Right

Nieuws

.

7 september 2023

Volledig programma Dag van de Domeinnaam bekend
Verder lezen Arrow Right

Nieuws

.

30 augustus 2023

Dag van de Domeinnaam: State of the Industry door voorzitter Berend van Dalfzen
Verder lezen Arrow Right

Nieuws

.

17 augustus 2023

Dag van de Domeinnaam 2023: ontmoet de eerste spreker Prof. Dr. Ig. Daan Dohmen
Verder lezen Arrow Right