Dag van de Domeinnaam

Met keynote van Bert Hubert

Op 16 september 2025 organiseert de Vereniging van Registrars (VvR) opnieuw de Dag van de Domeinnaam. Dit jaarlijkse evenement brengt registrars, hostingproviders en andere professionals uit de sector samen om kennis te delen, ontwikkelingen te bespreken en ervaringen uit te wisselen.

In de keynote blikt Bert Hubert samen met ons vooruit op de komende jaren voor registrars. Wat kun je nu doen om ook de komende jaren relevant te blijven voor je klanten en maatschappij.

Datum: 16 september 2025
Toegang: Gratis, registratie verplicht

Tijdens de Dag van de Domeinnaam bespreken we onderwerpen die direct van invloed zijn op registrars. De tijden zijn onder voorbehoud.

13:00 – Inloop met lunch
14:00 – State of the Industry – Berend van Dalfzen
14:30 – Keynote – Bert Hubert
– pauze
15:30 – Mini-interviews o.l.v. Ronnie Overgoor
16:00 – Update Hello Registry – Chris Faber
16:30 – Paneldiscussie + Q&A
17:00 – Netwerkborrel met borrelhapjes

Naast inhoudelijke sessies biedt de dag volop gelegenheid om met collega’s in gesprek te gaan en ervaringen te delen.

Meer over Bert Hubert

Bert is de oprichter van PowerDNS, software waar een groot deel van het Internet in Europa op draait. Daarnaast werkte hij voor de AIVD. Tot eind 2022 was hij lid van de Toetsingscommissie Inzet Bevoegdheden Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten. Tegenwoordig is hij part-time technisch adviseur bij de Kiesraad, en lid van de commissie van advies van de Autoriteit online Terroristisch en Kinderpornografisch Materiaal. Daarnaast schrijft Bert veel over technologie en autonomie en wordt hij daarover ook vaak geraadpleegd door overheden en bedrijven.

De Dag van de Domeinnaam vond eerder plaats op locaties zoals B.Amsterdam en de Koepelgevangenis in Haarlem. Onderwerpen die aan bod kwamen waren onder andere de invloed van nieuwe wetgeving, de aanpak van abuse en de rol van domeinnamen in online ondernemen.

Elk jaar ligt de nadruk op de actualiteit. Door kennis en ervaringen te delen, blijven registrars voorbereid op veranderingen in de sector.

Heb je vragen of wil je meer weten over de Dag van de Domeinnaam? Neem contact met ons op.

Nieuws

Placeholder

Op dinsdag 16 september 2025 is het weer zover: de Vereniging van Registrars organiseert de Dag van de Domeinnaam. Hét moment

Placeholder

Vorige week dinsdag, 13 september, was het zo ver. De dag van de Domeinnaam. Ruim 80 mensen hadden hun weg

Placeholder

Tijdens de Dag van de Domeinnaam zal er een gevarieerd sprekersveld zijn. Eén van deze sprekers is de Japanse Hiro

Scroll naar boven